Krav Maga SAGOT

Rozwijaj się i poznaj każdy aspekt Krav Maga

SAMOOBRONA. PEWNOŚĆ SIEBIE. BEZPIECZEŃSTWO.

Czasami 90 minut treningu to za mało…
Z jednej strony prostota i efektywność systemu – z drugiej – jego wszechstronność sprawia, że w niektórych sytuacjach konieczne jest zastosowanie specjalistycznych rozwiązań. Te 10% procent technik i taktyk obejmuje bardzo specyficzny kontekst sytuacyjny i wyjątkowe zastosowania (często znajdują się one w wymaganiach na bardzo wysokie stopnie Krav Maga).

Chcemy skrócić drogę pozyskania tej wiedzy i dać dodatkowe możliwości rozwoju, dlatego stworzyliśmy sześć autorskich programów szkoleniowych poruszających wyspecjalizowane działy Krav Maga: od użycia broni improwizowanej, przez ochronę rodziny w domu i pojeździe po walkę z nożownikiem. Każdy z programów dzieli się na trzy etapy, które wzajemnie się uzupełniają i pogłębiają daną tematykę.

Wybierz najbardziej interesujący Cię temat i szkól się!

Realizacja wszystkich tematów planowana jest w interwale ok. dwu letnim – oznacza to, że każdy cykl powtarzany będzie mniej więcej co dwa lata. Na koniec każdego cyklu możesz otrzymać tematyczną koszulkę, a komplet dyplomów utworzy unikatową mozaikę Twoich osiągnięć!

Nie zwlekaj! Sprawdź kiedy odbywa się najbliższe szkolenie!

PS. Oprócz poniższych cyklów realizowane będą inne seminaria tematyczne, np. pałka teleskopowa, walka w parterze, samoobrona w wodzie i wiele innych.

Śledź nasze AKTUALNOŚCI bądź profil na FACEBOOKU!

KRAV MAGA:
JEST PROBLEM – JEST ROZWIĄZANIE!