SAGOT
Odkryj nową pasję. Poznaj nowych ludzi. Baw się dobrze!
DOŁĄCZ DO NAS
KAŻDY MA SZANSĘ
Wiek, kondycja i postura - NIE MAJĄ ZNACZENIA! Od Ciebie zależy, ile skorzystasz! DOŁĄCZ DO NAS
DOŁĄCZ DO NAS

SAMOOBRONA. PEWNOŚĆ SIEBIE. BEZPIECZEŃSTWO.

Krav Maga to nasza największa pasja, a pomoc innym – największa misja.

Twój rozwój jest dla nas najważniejszy: poprawimy Twoją kondycję, nauczymy najefektywniejszej samoobrony, zwiększymy Twoją pewność siebie.

To wszystko w przyjaznej atmosferze i towarzystwie ludzi takich jak Ty!

Co zyskasz trenując Krav Maga:

Samoobrona i Bezpieczeństwo

Naucz się najskuteczniejszego systemu samoobrony jakim jest Krav Maga – jego prostota i instynktowność sprawia, że nauka jest szybka i efektywna. Dodatkowo poznaj najważniejsze procedury bezpieczeństwa, które skutecznie zabezpieczą Ciebie i Twoją Rodzinę!

Siła i Wytrzymałość

Spraw by Twoje ciało stało się silne i odporne. Wzmocnij mięśnie głębokie i powierzchowne. W każdym ćwiczeniu znajdziesz maksymalnie dużo elementów samoobrony i walki wręcz – tak by skutecznie budować właściwe instynkty i nawyki (nawet wykonując „zwykłe” pompki).

Mobilność i Elastyczność

Niezależnie od Twojego wieku zwiększ zakres ruchomości Twoich stawów i ustabilizuj swoją sylwetkę. Elementy te skutecznie minimalizują dolegliwości wywołane trybem Twojej pracy oraz zminimalizują ryzyko wystąpienia kontuzji.

Kondycja i Zdrowie

Zadbaj o swoje ciało i ducha: popraw wydolność, uwolnij endorfiny, rozładuj napięcie i stres! Trenuj regularnie i zyskaj wewnętrzny spokój i balans. Aktywność fizyczna poprawia zdrowie i zmniejsza ryzyko chorób. PS. Jeśli palisz – być może uda Ci się to rzucić…?

KRAV MAGA MOŻESZ TRENOWAĆ W DOWOLNYM MIEJSCU. DOŁĄCZ DO SEKCJI, KTÓRA ODPOWIADA CI NAJBARDZIEJ:

CHORZÓW

KATOWICE

SOSNOWIEC

TYCHY

RYBNIK

JAWORZNO

ZABRZE

MYSŁOWICE

TARNÓW

DĄBROWA TARNOWSKA

ŻORY

“ Nie obawiam się kogoś, kto trenuje
10 000 kopnięć, ale tego, który
10 000 razy trenował jedno kopnięcie.”


• BRUCE LEE •
“ Zwyciężają Ci, którzy wiedzą kiedy walczyć, a kiedy nie.”


• Sun Tzu •
“Najsilniejszym wojownikiem jest ten, kto pokonał sam siebie i swoje słabości.”


• KONFUCJUSZ •

OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

Ania
Anialat 41 - finansistka
Read More
„Dla mnie krav maga jest najbardziej realnym systemem samoobrony, który ma zastosowanie na ulicy, gdzie nie ma sędziów, ringu ani publiczności. Na treningach demonstrowane są problemy, które najczęściej można spotkać w ciemnych uliczkach, klubach dworcach itd., ale co najważniejsze to jak unikać tych problemów, jak rozpoznawać zagrożenie zanim nas dosięgnie. Sam osobiście do tej pory nie musiałem wykorzystywać tej wiedzy w praktyce i mam nadzieje, że nigdy nie będę musiał. Daje mi ona jednak bardzo dużą przewagę psychologiczną, jestem bardziej pewny siebie a ta pewność kilka razy uchroniła mnie przed konfliktowymi sytuacjami.”
Sławek
Sławeklat 34 - inżynier
Read More
„Regularne treningi pozwoliły mi osiągnąć początkowy cel aktywnie spędzać czas, utrzymać kondycje fizyczna a poza tym dały pewność że w kryzysowych sytuacjach człowiek nie jest bezbronny trzeba tylko wiedzieć jak wykorzystać swoje ciało by pokonać przeciwnika 🙂 Poza tym atmosfera na treningach, profesjonalna kadra i grono ludzi które poznałem spowodowała że po skończeniu treningu już odlicza się czas do następnego. Poza regularnymi treningami są jeszcze możliwości uczestnictwa w ciekawych seminariach tematycznych lub obozach. Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez kravki :).”
Robert
Robertlat 29 - lekarz
Read More
„Krav maga jest dla mnie nie tylko sposobem na spędzenie wolnego czasu czy podniesienia sprawności fizycznej lecz jest także stylem życia oraz sposobem na radzenie sobie z codziennymi problemami. Trenowałem wcześniej sztuki walki (Aikido), ale dopiero na treningach Krav Maga spotkałem się z bardzo prostymi i skutecznymi rozwiązaniami problemów które mogą nas zaskoczyć w najbardziej nieoczekiwanych momentach. Dodatkowo poznałem wiele wspaniałych osób z którymi mam świetny kontakt również poza zajęciami! POLECAM!”
Zenek
Zeneklat 56 - przedsiębiorca
Read More
„Dlaczego chodzę na Krav Maga? Bo chociaż czasem boli to jednak odczuwam wyraźnie poprawę stanu ruchomości mojego ciała. Bo mimo iż do perfekcji nieskończenie daleko, to jednak bardziej jestem świadom jak wyjść z zagrożeń nie robiąc sobie samemu krzywdy. Bo zajęcia zmuszają (przynajmniej mnie) do skupienia się na tym co robię, (…) a to z kolei pozwala oderwać się od spraw codziennych, zawodowych. Wracam do domu fizycznie upodlony za to umysłowo odprężony, a to fajne uczucie!”
Krzysiu
Krzysiulat 34 - terapełta
Read More
” To co lubię w samych treningach to, że nie ma na nich teoretycznego – tylko praktyczne zagadnienie. Każdy problem jest dobrze wytłumaczony od podstaw. Każda obrona jest wyjaśniona i gruntownie przećwiczona. Do tego instruktorzy SAGOT TEAMu potrafią wprowadzić dyscyplinę połączoną z odrobiną humoru, co w efekcie daje bardzo dobrą atmosferę do treningu. Wszystkim niezdecydowanym serdecznie polecam!”
Grażyna
Grażynalat 23 - studentka
Read More
„Treningi przez Was prowadzone są rewelacyjne! Zarówno pod względem metodycznym, podejścia do uczestników jak i w każdym innym aspekcie. Już nie mówię o seminariach, bo to dopiero kosmos 😉 Tak trzymać!”

NAJNOWSZE WIEŚCI

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Dowiedz się jak bronić siebie i swoich bliskich

Największe możliwości treningowe, elastyczna forma karnetów i profesjonalna kadra. Teraz czas na Ciebie!