Dołącz do nas!

Przyjdź.
Sprawdź.
Przekonaj się!

Największe możliwości treningowe w Polsce

Nasze członkostwo umożliwia Ci trenowanie w każdej prowadzonej przez nas sekcji Krav Maga SAGOT. Daje to ponad 10 miast Śląska i Małopolski, 30 godzin treningów każdego tygodnia w 5 grupach zaawansowania.
Możesz trenować tyle ile i gdzie chcesz – ciągle się rozwijając i podnosząc swoje umiejętności.

Doświadczona kadra Expertów

Nasi instruktorzy to precyzyjnie dobrany zespół, który ciągle się kształci i rozwija. Cechują się umiejętnościami Krav Maga na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim są otwarci i chętni do działania. Setki godzin wspólnych szkoleń sprawiają, że SKUTECZNA POMOC INNYM staje się naszym życiowym motto.

Unikatowy pakiet startowy dla każdego!

Komfort i bezpieczeństwo treningu jest naszym najwyższym priorytetem. Chcemy dać każdemu takie same szanse i możliwości kształcenia – wraz z opłatą wpisową otrzymasz od nas specjalny zestaw treningowy: rękawice bokserskie i koszulkę treningową. Dzięki temu w bezpieczny sposób będziesz mógł/mogła zgłębiać tajniki Krav Maga

Zajęcia Krav Maga prowadzimy w ponad dziesięciu miastach. Treningi odbywają się w godzinach popołudniowych w wyznaczone dni i godziny. Wszystkie szczegóły miejsca znajdziesz na podstronie odpowiadającej Tobie sekcji, a aktualne daty i godziny zajęć w KALENDARZU ZAJĘĆ.

Członkostwa w naszym klubie są członkostwami typu OPEN. Oznacza to, że nie ma narzuconych limitów ilości zajęć, w których możesz uczestniczyć. Możesz korzystać z zajęć we wszystkich naszych sekcjach, zarówno Krav Maga jaki i Kettlebell (czytaj więcej).

W przypadku zajęć Krav Maga wprowadziliśmy tylko jedną regułę: możesz trenować w grupie na Twoim poziomie lub niższym. Dzięki temu trzymamy poziom zaawansowania grup, Ty – nie masz prawa się nudzić i wraz z czasem zyskujesz coraz więcej możliwości!

Zajęcia Krav Maga prowadzone są w grupach mieszanych (kobiety z mężczyznami) – ok 20-40% każdej grupy stanowią kobiety. Do grup tych przyjmujemy osoby od 16 roku życia (za pisemną zgoda rodziców). Największa liczba uczestników trenujących Krav Maga w naszym klubie jest w wieku 25-38 lat.

Cieszy nas fakt, że z roku na rok trafia do nas co raz więcej osób powyżej 50 roku życia. Mamy dla nich przygotowany specjalnie dobrany zestaw treningowy, dzięki któremu osiągają wysokie rezultaty – niejednokrotnie wyprzedzając nastolatków.

Poniżej znajdziesz przycisk, który przekieruje Cię do naszej strefy klienta. Tam zarejestruj się na zajęcia wykupując „Pierwszy bezpłatny Trening” (na podany przez Ciebie adres e-mail przyjdzie wiadomość powitalna. Resztę formalności (podpisanie formularza aplikacyjnego oraz opłatę wpisową) załatwisz u instruktora po odbyciu Twojego pierwszego treningu bądź przed kolejnym. W tym celu pamiętaj, aby zabrać ze sobą dowód tożsamości oraz kartę bankomatową.

PS. Jeśli potrzebujesz jeszcze jednego spotkania, by się w pełni zdecydować – jesteś zawsze mile widziany/a! 🙂

Tak – prowadzimy również zajęcia indywidualne. Jest to ekskluzywna forma treningu, na którym 100% uwagi instruktor nakierowana jest tyko na Ciebie. Efekty treningu indywidualnego są zdecydowanie większe, a program bezpośrednio dostosowany do potrzeb i możliwości trenującego.

W celu umówienia się na zajęcia indywidualne najlepiej skontaktować się z instruktorem prowadzącym zajęcia w interesującym Cię mieście.

Jeżeli Twoje dziecko ma powyżej 16 lat – tak możesz z nim trenować w regularnej sekcji. Jeśli jest młodsze – zapraszamy Was na zajęcia samoobrony Krav Maga KIDS&JUNIOR (czytaj więcej), które są specjalnie dostosowane do danej grupy wiekowej (zajęcia od 5 roku życia). Kilka razy w roku prowadzimy również specjalne eventy, na których wspólnie trenują rodzice z dzieciakami.

Każda aktywność sportowa jest obarczona ryzykiem kontuzji i urazu. My dokładamy wszelkich starań by zminimalizować to ryzyko i na razie świetnie nam się to udaje (jak pokazują wewnętrzne statystyki z lat poprzednich: urazowość utrzymuje się na poziomi poniżej 2% ćwiczących). Zdecydowanie częściej urazy powstają podczas innych aktywności bądź w przypadku zdarzeń losowych.
W takich przypadkach możesz wstrzymać karnet – musisz nas tylko poinformować o zaistniałym fakcie (najlepiej e-mailem). Okres zawieszenia jest bezpłatny, ale przedłuża okres ważności karnetu o okres zawieszenia. Pamiętaj, by zgłosić zdarzenie na początku – nie mamy możliwości zawieszeń z datą wsteczną.

Karnet możesz zamknąć w dowolnym momencie. Należy złożyć pisemne wypowiedzenie (możesz je wysłać pocztą, bądź dostarczyć instruktorowi na zajęcia). Pamiętaj o miesięcznym okresie wypowiedzenia, w czasie którego możesz jeszcze normalnie trenować.

Akceptujemy karty MultiSport, Ok System i Fit Profit. Ich posiadacze mają prawo do uczestnictwa w zajęciach po każdorazowym odbiciu karty przez treningiem. Na ich podstawie możesz korzystać z jednego treningu dziennie. Opłata wpisowa jest jedyną jaką ponosisz (do niej otrzymasz koszulkę i rękawice do treningu) – później treningi rozliczasz odbijając kartę.

 
 

CZŁONKOSTWA W KLUBIE KRAV MAGA SAGOT

Poniżej typy członkostw i ich warunki w naszym klubie. ZAPISZ SIĘ na PIERWSZY BEZPŁATNY TRENING, a wybrane przez Ciebie członkostwo przypisze instruktor po zajęciach i po podpisaniu formularza aplikacyjnego.

Zobacz również pełną ofertę naszego centrum w Katowicach – klubu samoobrony

KRAVER

PLN 149
/miesiąc

 • Zostań KRAVEREM! Karnet na minimum 3 miesiące treningów
 • Zostań KRAVEREM! Karnet na minimum 3 miesiące treningów
 • Dostęp do specjalistycznych szkoleń, seminariów oraz wyjazdowych obozów treningowych
 • Nieograniczona liczba treningów w 9 sekcjach Krav Maga na południu Polski
 • PAKIET STARTOWY (koszulka treningowa i rękawice bokserskie) w cenie 120zł (opłata wpisowa)
 • Sprawdź czym jest Krav Maga. Naucz się najważniejszych podstaw samoobrony!

FIGHTER

PLN 129
/miesiąc

 • FIGHTER – brzmi dumnie. Karnet na minimum 6 miesięcy treningów
 • Nielimitowany dostęp do siłowni SAGOT GYM, zajęć wprowadzających oraz poszerzających (BJJ, Boks)
 • Dostęp do specjalistycznych szkoleń i seminariów a także obozów treningowych
 • Nieograniczona liczba treningów w 9 sekcjach Krav Maga na południu Polski
 • PAKIET STARTOWY (koszulka treningowa i rękawice bokserskie) w cenie 120zł (opłata wpisowa)
 • Podejdź do egzaminu i zdobądź pierwszy stopień Krav Maga!

WARRIOR

PLN 119
/miesiąc

 • Stań się WOJOWNIKIEM! – karnet na minimum 12 miesięcy treningów
 • Najlepszy wybór dla wszystkich pragnących swojego rozwoju i poprawy bezpieczeństwa
 • Oprócz Krav Maga nielimitowany dostęp do siłowni, zajęć wprowadzających oraz poszerzających (BJJ, Boks)
 • Nieograniczona liczba treningów, szkoleń specjalistycznych, seminariów i obozów
 • PAKIET STARTOWY (koszulka treningowa i rękawice bokserskie) w cenie 120zł (opłata wpisowa)
 • Trenuj regularnie, ucz się i rozwijaj. Wszystko w najniższej cenie

BEZPIECZEŃSTWO to nasz główny priorytet!

Na nasze treningi przychodzą przedstawiciele praktycznie każdej profesji (uczniowie, studenci, bankowcy, inżynierowie i lekarze). Łączy nas jedno – chęć ruchu i potrzeba zwiększenia swojego bezpieczeństwa! Właśnie dlatego nie możemy sobie pozwolić na kontuzje i urazy. Przychodzisz na salę po to by się spocić i uczyć!

Chcąc zapewnić równy dostęp do sprzętu i tak samo wysoki poziom bezpieczeństwa treningów dla każdego – zdecydowaliśmy się wprowadzić opłatę wpisową. W jej ramach KAŻDY otrzyma rękawice bokserskie (dobrane do masy ciała) oraz specjalnie wzmocnioną koszulkę do treningów.

Wierzymy, że podniesie to poziom bezpieczeństwa i przyspieszy Twój proces nauczania.

Dzięki temu każdy z nas będzie mógł trenować skutecznie i bezpiecznie. Rękawice będą potrzebne głównie do ochrony dłoni i przygotowania nadgarstków do uderzeń. Mają też przeciwdziałać niepotrzebnym siniakom i obtarciom.

Opłatę wpisową możesz uregulować w dwojaki sposób:

 1. Gotówką podczas zapisu na zajęcia
 2. Na raty. Opłatę podzielimy na dwie części i doliczymy ją do opłaty miesięcznej za treningi.

Standardowa wysokość opłaty wpisowej to 150zł (rynkowa wartość pakietu startowego to 165zł).

W przypadku gdy posiadasz swoje rękawice bokserskie  możliwe jest pomniejszenie opłaty wpisowej o 30zł (konieczne jest okazanie własnych rękawic bokserskich). W danym przypadku nie ma możliwości podziału opłaty na raty.

Jesteś gotowy na zmianę swojego życia? Zwiększenie bezpieczeństwa Twojego i Twojej rodziny? Poznanie nowych ludzi, wylanie litrów potu z uśmiechem na twarzy?

Będziemy zaszczyceni móc pomóc Ci posiąść nowe umiejętności i osiągnąć wyznaczone cele. Będziemy dumni móc z Tobą pracować!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, bądź wątpliwości – skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza. Postaramy się odpowiedzieć najlepiej jak potrafimy.

Dołącz do społeczeństwa ludzi pozytywnie zakręconych!

Elastyczne zasady członkostwa pozwolą Ci w prosty sposób zbudować formę i osiągnąć upragnione cele.