Krav Maga SAGOT JUNIOR i TEENAGER

to nowatorski program metodyczny dla młodzieży w wieku 11-18 lat. Jest to specjalna adaptacja cywilnych szkoleń Izraelskiego Systemu Samoobrony i Walki Wręcz – KRAV MAGA. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach wiekowych: JUNIOR (11-14 lat) oraz TEENAGER (15-18 lat) i obejmują w swoim zakresie szkolenie z samoobrony, procedur bezpieczeństwa i walki wręcz.

Dlaczego warto trenować Krav Maga?

Samoobrona i Bezpieczeństwo

Nauczymy Cię najskuteczniejszego systemu samoobrony jakim jest Krav Maga! Jest prosty i instynktowny dlatego jego nauka jest szybka i efektywna – każdy się nadaje i każdy może się go nauczyć. Dodatkowo szkolimy z najważniejszych procedur bezpieczeństwa – czyli reguł i zasad jak postępować w sytuacjach kryzysowych!

Siła i Wytrzymałość

Każdy trening dba o Twoją siłę i wytrzymałość. Stopniowo ją zwiększamy po to byś z tygodnia na tydzień stawał się silniejszy i sprawniejszy. Wiele ćwiczeń zaczerpniętych jest z szkoleń jednostek specjalnych i procesów rekrutacji do służb mundurowych.

Odwaga i Pewność Siebie

Niezależnie od tego czy masz wielu kolegów, czy tylko jednego, czy siedzisz w pierwszej, czy ostatniej ławce – na treningach Krav Maga jesteśmy jednością! Tworzymy zespół, drużynę nie do pokonania. Razem trenujemy, wspieramy się, czasami współzawodniczymy.

Z treningu na trening, z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc rośnie Twoja odwaga, asertywność i pewność siebie!

samoobrona dla dzieci i młodzieży, krav maga junior

Dla kogo są treningi Krav Maga Junior i Teenager?

Jeśli jesteś w wieku 11-18 lat – zajęcia Krav Maga są dla CIEBIE!

Nie ważne ile masz wzrostu, ile ważysz, jak szybko biegasz. Ważne, że chcesz się zmieniać i rozwijać, chcesz dołączdo unikalnej grupy ludzi!

Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami! Możesz do nas zadzwonić bądź napisać wiadomość. Zrób to teraz – KONTAKT.

Masz kolegę/koleżankę, brata/siostrę z którym chcesz trenować – weź go/ją ze sobą. Pierwszy trening jest bezpłatny – weź ze sobą tylko ZGODĘ RODZICA (pobierz, i przynieś wypisaną).

Czym jest SAGOT

Klub SAGOT tworzy zespół profesjonalnych instruktorów. Działamy nieprzerwanie od 2009 roku, a naszą największą pasją jest Krav Maga. Oprócz samoobrony i walki wręcz szkolimy (się i innych) z zakresu strzelania bojowego, technik linowych, pierwszej pomocy, taktyki wojskowej i medycyny pola walki. Kilkunastoletnie doświadczenie w systemie pozwoliło nam zbudować ogromną bazę wiedzy i umiejętności zachowania się w ekstremalnych sytuacjach wysokiego stresu – począwszy od kwestii samoobrony i walki z uzbrojonym agresorem, przez kwestię survivalu terenowego po profesjonalne strzelanie bojowe w warunkach wysokiego obciążenia fizycznego i psychicznego.

Naszą główną domeną jest: „Impossible is nothing!”